Apie XyliMelts

Natūralus produktas

Be gliuteno, tinka veganams

Nerūgština burnos terpės pH 8,1

XyliMelts yra lėtai atsipalaiduojančios prilimpančios pastilės, kurių aktyvios sudedamosios medžiagos yra ksilitolis bei celiuliozės guma. Iš lėto tirpdamos šios medžiagos drėkina, sutepa, ramina gleivinę bei skatina seilėtekį. XyliMelts stipriai prisiklijuoja prie dantų ir dantenų, tad gali būti saugiai naudojamos nakties metu, kai yra didžiausias burnos sausumas. Šios pastilės gali būti naudojamos kartu su kvėpavimo kaukėmis,  breketais ar dantų protezais. Jas galima naudoti net valgant ar geriant.

XyliMelts sumažina burnos perštėjimą,  džiūvimą, kutenimą ir kitus nemalonius pojūčius, atsiradusius dėl seilėtekio sumažėjimo.

Vargina džiūstanti burna, jaučiate kutenimą, perštėjimą ar skundžiatės blogu burnos kvapu- XyliMelts lėtai atsipalaiduojančios prilimpančios pastilės padės sutvarkyti šiuos simptomus ir jūs galėsite vėl džiaugtis ramiu miegu bei gaiviu burnos kvapu.

Apie ksilitolį, pagrindinę XyliMelts veikliąją medžiagą

Ksilitolis yra natūrali maistinė medžiaga, kuri pasiskirsto burnoje ir sumažina apnašo kaupimąsi bei dantų ėduonies riziką.

Ksilitolis (550 mg) skatina seilėtekį, taip ne tik drėkinama burnos gleivinė, bet ir sumažėja galimybė išsivystyti dantų ėduoniui bei sumažėja blogas burnos kvapas.

Kas yra ksilitolis?

Ksilitolis yra natūralus angliavandenis, kurį galima rasti avietėse, kukurūzuose, avižose, grybuose ir beržų suloje. Kaip natūralus saldiklis saldumu prilygsta cukrozei, tačiau turi mažiau kalorijų. Pradėtas naudoti buvo XIX a. Suomijoje, išgaunant iš beržų sulos, dabar labai plačiai naudojamas Europoje ir Azijoje kramtomųjų gumų gamyboje.

Kuo naudingas ksilitolis burnos sveikatai?

Ksilitolis yra angliavandenis, kurio negali įsisavinti blogosios burnos bakterijos, sukeliančios dantų ėduonį, apnašas, dantenų ligas bei ausų ir sinusų infekcijas. Šios bakterijos tiesiog negali suvirškinti ksilitolio,  taip trikdomas bakterijų augimas. Būdamas burnoje, ksilitolis taip pat skatina seilėtekį, be to turi maždaug 40% mažiau kalorijų nei cukrozė ir yra lėčiau absorbuojamas į kraują, todėl mažina hiperglikemijos pavojų.

Kodėl ksilitolis yra geras pasirinkimas?

Klinikinės studijos rodo, kad geriausias ksilitolio poveikis, kai  jo koncentracija išlaikoma ilgesnį laiką burnoje. Naudojant  XyliMelts, lėtai tirpančios pastilės iš lėto atpalaiduoja ksilitolį ir užtikrina pastovią ksilitolio koncentraciją burnoje. Tai ypač aktualu naktį, kai natūraliai sumažėja seilėtekis, o XyliMelts sudėtyje esantis ksilitolis iš lėto tirpdamas skatina seilėtekį, drėkina gleivinę bei saugo nuo dantų apnašų, ėduonies bei blogo burnos kvapo.

Prilimpančių pastilių veikimo principas

 • Tamsi pastilės pusė saugiai prisiklijuoja prie dantenų ar dantų
 • Netrukdo kalbėti, netrukdo išvaizdai
 • Išlieka priklijuotoje vietoje; saugus naudoti miego metu
 • Tinkamas naudoti naktį, kai seilėtekis yra pat mažiausias
 • Ksilitolis apsaugo nuo dantų ėduonies vystymosi
 • Ksilitolis apsaugo nuo blogo burnos kvapo

Lėto atsipalaidavimo prilimpančios ksilitolio pastilės XyliMelts:

 • Ilgam išlaiko burnoje drėgnumą
 • Mažina apnašo kaupimąsi ir dantų ėduonies išsivystymą.
 • Mažina blogą burnos kvapą

Naudojimosi instrukcija:

 1. Priklijuokite diską prie dantenų linijos apatiniame ar viršutiniame žandikaulyje krūminių dantų srityje. Balta disko pusė turi būti skruostų pusėje.
 2. Liežuvio pagalba pasitaisykite diską, kad būtų patogu, tačiau nespauskite su pirštais ir nelieskite disko liežuviu ilgiau nei 10 sekundžių, nes diskas gali sunkiai prilipti arba visai nebeprilipti prie dantenų.

Miego metu: naudokite vieną – du diskus, klijuokite abiejuose pusėse po vieną (kai kuriems žmonėms pakanka ir vieno disko).

Dienos metu: naudokite kai tik reikia.

KUR PIRKTI?

Ieškokite vaistinėse arba pirkite internete prodentis

Top